26 Haziran 2011 Pazar

Muhteşem Yüzyıl

hürrem sultanHürrem Sultanın Saç Rengi


Asıl adı Meryem UZERLİ olan Türk asıllı Alman vatandaşı oyuncunun canlandırdığı Hürrem karakterinin saç rengini soruyorum sizlere.Bu saç rengi nasıl elde edilir?
Hürrem Sultan’ın saç renginin de bakır olması nedeniyle kadınlar arasında “Hürrem Bakırı” olarak adlandırılan bakır rengi, sezonun en fazla kullanılan rengi oldu ve oluyor. 
İrlanda kızılı ve bakır kızılı tartışması yapılan bu renk karamel ve  bakır kızılı arasında bir tondur. Bu renk tonunu kullanmak isteyen izleyicilerimize bir önerimiz var. Kesinlikle evde kendiniz denemeyin ve uzman bir kuaförde saçlarınızı boyatın. Bu renk zor bir renktir. Her saçın üzerinde Hürrem Sultanın rengine ulaşamazsınız. Bir Uzmana danışmakta fayda vardır.
Türkiye’nin ilk ve en büyük saç boyası üreticisi NEVACOLOR Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Okay, kış sezonunda saç boyasında ağırlık kazanan kahverengi tonlarının, son iki ayda bakır tonuyla yer değiştirmeye başladığını söyledi. NEVACOLOR olarak bu ilhamla yarattıkları 8.44 Tarçın Bakırrenginin satışının son iki ayda yüzde 60 arttığını belirten Okay, hem tüketicinin hem de kuaförlerin bu renklere çok yoğun talebi olduğunu belirtti.

Renklerin saçlarla mükemmel uyumunu oluşturan marka NEVACOLOR kadın trendlerindeki gelişmelerden aldığı ilhamla yarattığı 8.44 Tarçın Bakırı rengi 6 liralık fiyatı ile de tüketicilerin ve kuaförlerin yoğun tercih ettikleri markaların ilk sıralarında geliyor.Hürrem Bakırı kime çok yakışır?
Hürrem’in saç modeline Hürrem Bakırı rengine beyaz tenli, açık göz rengi olan hanımlar uygundur.
Kumral bakır ton saç rengi yani Hürrem Sultan Saçının rengi çilli bayanlarda çok güzel hoş duruyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder